Hakkımızda

Haremlique Istanbul 2007’de, ailesinin tekstil sanayisinde yüz yıla dayanan uzun bir geçmişi bulunan Caroline N. Koç ve tasarımcı N. Banu Yentür tarafından kuruldu. İkili, yaratıcılıklarını ve engin tecrübelerini birleştirerek Haremlique Istanbul markasına hayat verdiler. Haremlique Istanbul, bireysel ve ticari amaçlı kullanılan yüksek kalite yatak odası, banyo ve masa ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Hedefimiz, çağdaş İstanbul’dan ve coğrafyamızın zengin tarihinin farklı tarzlarından esinlenen tasarımların yanı sıra yerel zanaatkârların yeteneklerini de müşterilerimizle paylaşmaktır.

Haremlique Istanbul, kişiye özel siparişler de almaktadır. 

Vizyon ve Misyon

Haremlique Istanbul, en kaliteli, en lüks nevresimleri ve ev tekstilini üretip dünyanın dört bir yanında evlere dağıtma misyonuyla kuruldu. Haremlique Istanbul son 10 yılda kalite, zaman tanımayan tasarım ve kalıcı müşteri ilişkisiyle eşanlamlı hale geldi. İstikrarlı büyümesinin arkasındaki itici güç ise hem ürünlerinde hem hizmetlerinde kaliteye verdiği önem olmaktadır.

Haremlique à la mer

İstanbul kökenli lüks plaj giyimi markası Haremlique à la mer 2011’de kuruldu. Haremlique à la mer, dünya gezginleri için zaman tanımayan tasarımlar içeriyor. Titiz el işçiliğiyle işlenen narin detaylarla bezeli Haremlique à la mer’in temel yaklaşımı çağdaş zarafet ve tarzı rahatlıkla buluşturmak...
Doğal keten, ipek ve pamuk gibi yüksek kaliteli malzemelerle üretilen resort koleksiyonu kaftanlar, tunikler, seyahat ve plaj çantaları, plaj havluları, şapkalar, peştamaller, pareolar, yazlık ayakkabılar ve çeşitli aksesuarlar içermektedir.