Kendinizi Kutlayın!

Kendinize bu yılbaşı döneminde bir armağan vermeyi unutmayın! Özenle seçilmiş size özel hediye alternatiflerimize göz atarak mükemmel seçimi yapın!

1 - İnisyalli Mini Yastık Kılıfı Kendi kişisel hediyenizi yaratmak için baş harflerinizi dekoratif mini yastık kılıflarımıza işletin.

2 - Kaşmir Throw İtalya’da dünyanın en prestijli üreticilerinden birinin yüksek kaliteli iplikleriyle örülen bu kaşmir throw ve dekoratif yastık kılıfı, yumuşak ve pürüzsüz dokularıyla sizi sıcacık tutacak.

3 - Hasbahçe Makyaj Çantası Toile de jouy desenli özel Hasbahçe kumaşıyla üretilen ve üç farklı boy seçeneğine sahip bu pamuklu çantayla tüm kozmetik ve makyaj ürünlerinizi şıklıktan ödün vermeden taşıyacaksınız.

4 - Kaşmir Sabahlık Lüks kaşmir iplikler kullanılarak tasarlanan yüksek kaliteli sabahlıklarımız, tüm kış boyunca sizi rahat ve sıcak tutmak için mükemmeldir.

5 - Hamam Bornoz İçi havlu kumaşı olan hafif Hamam bornozumuz müthiş bir ferahlık hissi verir, ekstra emici, kullanışlı ve şıktır.

6 - Kadife Seyahat Çantası “H” detayı içeren deri askılı bu zarif kadife çantamızla seyahatlerinizde şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz.

7 - Pasaport Kılıfı Seyahat belgeleriniz ve kartlarınız için özel cepleri bulunan bu elegan deri pasaport kılıfı, sofistike gezginlerin yanlarından ayırmayacağı şık bir aksesuar.

8 - Mum Lake tepsili bu mumun taze kokusu enerji verici greyfurtla duyularınızı harekete geçiriyor.

9 - Mermer Kavanoz Mercan detaylı altın kaplama kapağa sahip bu el yapımı kavanoz, zamana meydan okuyan doğal malzeme ile minimal modern tarz arasında köprü kuruyor.

10 - Hasbahçe Mücevher Çantası Bu mücevher çantası, içindeki özel bölmelerle, takılarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmek için tasarlanmıştır.